• 1 z 7
 

BEBETTO - BEBETTO 42 SPORT , col. 001

Neohodnotené
 
Dostupnosť Nie je skladom
+ autosedačka
Hlboká vaníčka :
Konštrukcia
Môžeme doručiť do
24.7.2024
€455
   
Kód tovaru 11342 - 001
Značka BEBETTO
Kategória BEBETTO
Doprava zdarma od 79 €
Doprava zdarma od 79 €
Servis
Servis
servis@babybabo.sk
x , instagram
 

Športový kočík Bebetto 42 Sport

Dvojičkovský kočík Bebetto42 je určený pre dve deti (pre dvoch). Konštrukcia je stabilná a odolná, čo zaručuje bezpečnosť pre najmenších cestujúcich. Sedadlá s moderným dizajnom vyzerajú veľmi atraktívne a hliníkový rám poskytuje ľahkú konštrukciu.
Vďaka usporiadaniu kočíkov v jednom rade je kočík úzky, čo vám umožní pohodlne sa pohybovať na úzkych chodníkoch. Zároveň neobmedzuje pohodlie pre ležiace alebo sediace dieťa.

Detský kočík Bebetto 42 sa vyznačuje vynikajúcimi jazdnými vlastnosťami. Aj pri plnom zaťažení sú kolesá veľmi ľahko ovládateľné. Možnosť nastavenia tvrdosti odpruženia vám umožní nastaviť kočík  pre jazdu na rovnej zemi alebo nerovnosti.

V kočíku je možné okrem samotného sedadla nastaviť aj polohu podnožky - čo umožňuje pohodlnú polohu (vrátane ležania).
V Bebetto42 sa kládol veľký dôraz na problematiku pruženia kolies. Systém SAS absorbuje vibrácie pri jazde na nerovnom povrchu, pričom DMS si pamätá polohu kolesa po jeho odpojení od zeme. To zaisťuje veľmi vysoký jazdný komfort.

Pre športový kočík Bebetto42 si môžete voliteľne kúpiť hlbokú vaničku alebo autosedačku, čo určite rozširuje jej funkčnosť. To vám umožní vybrať si riešenie pre staršie dvojčatá (dve športové časti) alebo využiť ako súrodenecký kočík (športová časť + vanička).
Detské kočiare Bebetto sú kompatibilné s adaptérmi Bobostello. Systém, ktorý sa používa na zníženie vôle a nastavenie uhla sklonu, je úplne inovatívne riešenie, ktoré umožňuje nosiť dieťa v správnej polohe (ležať pre dieťa do 6 mesiacov a sedieť pre deti, ktoré môžu sedieť samostatne). To umožňuje pripojenie viac ako 20 typov najobľúbenejších autosedačiek na konštrukciu kočíka Bebetto42.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: