• 1 z 5
 

CYBEX - ATON S2 i-Size, Moon Black

Neohodnotené
 
Dostupnosť Na objednávku
Môžeme doručiť do
2.8.2024
€199,95
   
Kód tovaru CY 001 - 0200 MOON BLACK
Značka CYBEX
Kategória Autosedačky 0 - 13 kg
Doprava zdarma od 79 €
Doprava zdarma od 79 €
Servis
Servis
servis@babybabo.sk
x , instagram
 

CYBEX ATON S2 i-Size Moon black

Autosedačka Aton S2 i-Size - Všestranná bezpečnosť a pohodlie na cestách

Vlastnosti: UN R129/03 i-Size
Výška: 45 cm - 87 cm
Váha: Max. 13 kg
Vek: Od narodenia až do cca 24 mesiacov

Všetko, čo vaše dieťa potrebuje od prvej cesty domov. S elegantným dizajnom a testovanými bezpečnostnými prvkami ponúka autosedačka Aton S2 i-Size spoľahlivú ochranu a štýlový komfort od samého začiatku. Aton S2 i-Size, schválený podľa najnovšej bezpečnostnej normy EHK OSN R129/03, je vybavený integrovanou a rozšíriteľnou lineárnou ochranou pri bočnom náraze (L.S.P.) pre maximálnu bezpečnosť v prípade bočného nárazu. Vďaka 11-polohovej nastaviteľnej opierke hlavy môže sedačka držať krok s vývojom vášho dieťaťa až 24 mesiacov. Integrovaná a skladacia XXL slnečná strieška navyše poskytuje tieň v aute a chráni vaše dieťa pred slnkom a vetrom, keď ho vezmete von.

- Najnovšia bezpečnostná norma R129/03
- Integrovaný systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze (L.S.P.)
- 11-polohová výškovo nastaviteľná opierka hlavy

Funkcie:

Overená bezpečnosť pre pohodové cesty

Aton S2 i-Size a Base One sú vyvinuté a schválené podľa najnovších bezpečnostných noriem R129/03, vrátane kompatibility i-Size a vylepšeného testovania pri bočnom náraze.

Znižuje nárazové sily v prípade bočného nárazu

Systém lineárnej ochrany pri bočnom náraze, ktorý je možné vyklopiť na stranu dverí, prenáša až 25 % síl bočného nárazu do škrupiny pohlcujúcej energiu, čím pomáha zaistiť maximálnu bezpečnosť na ceste.

Rastie s vaším dieťaťom

Vďaka svojej 11-polohovej výškovo nastaviteľnej opierke hlavy rastie autosedačka s vaším dieťaťom až do veku 24 mesiacov. Hlava, krk a ramená zostávajú ergonomicky podopreté v každej fáze, zatiaľ čo postroj sa automaticky prispôsobuje každej fáze rastu.

Chráni vaše dieťa pred slnkom a vetrom

Integrovaná, skladacia XXL slnečná strieška spoľahlivo chráni pred slnečnými lúčmi a je vybavená tkaninou UPF50+ na ochranu citlivej pokožky vášho dieťatka. Mimo auta chráni strieška aj pred vetrom.

Jednoduchá a ľahká manipulácia

Aton S2 i-Size s hmotnosťou iba 4,2 kg sa ľahko prenáša a polohuje v aute alebo na kočíku. To znižuje námahu vášho chrbta a umožňuje vám nosiť dieťa bez námahy aj v druhom roku života.

Pokračujte v ceste mimo auta

Aton S2 i-Size sa dá ľahko pripevniť na akýkoľvek kočík CYBEX. Prechod z jazdy v aute na prechádzku mestom je jednoduchý a plynulý.

Ergonomický komfort pre malé bábätká

Perfektný sedí od prvého dňa. Novorodenecká vložka poskytuje bábätkám do veľkosti 60 cm potrebnú ergonomickú podporu. Keď vaše dieťa vyrastie, vložku možno ľahko odstrániť. Môžete si tak byť istí, že vaše dieťa si od prvého dňa užíva optimálne pohodlie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: