• 1 z 7
 

AVIONAUT AUTOSEDAČKA MAX SPACE ISOFIX 15-36 KG/100-150 CM ČIERNA

Neohodnotené
 
Dostupnosť Nie je skladom
Môžeme doručiť do
13.8.2024
€275
   
Kód tovaru AV360MS03
Značka AVIONAUT
Kategória Autosedačky 15 - 36 kg
Doprava zdarma od 79 €
Doprava zdarma od 79 €
Servis
Servis
servis@babybabo.sk
x , instagram
 

Avionaut Autosedačka MAX SPACE ISOFIX 15-36 kg/100-150 cm čierna

Avionaut MaxSpace je moderná autosedačka v kategórii 100-150 cm / 15-36 kg, ktorá plne vyhovuje európskej homologačnej norme i-Size. Autosedačka vhodná pre deti od 4 do 12 rokov kombinuje vynikajúce bezpečnostné prvky a vysoký štandard pohodlia pre dieťa. Pre dokonalé uchytenie sa autosedačka pripevňuje do auta s pomocou Isofix úchytov. Pohodlie malého cestujúceho zaručuje mäkké polstrovanie najvyššej kvality, nastaviteľná opierka hlavy a nastaviteľný náklon.

Inovatívny systém bočnej ochrany a hlboká opierka hlavy minimalizujú riziko následkov bočného nárazu. V závislosti na mieste upevnenia autosedačky vo vozidle je na ľavej alebo na pravej vonkajšej strane autosedačky k dispozícii ďalší bezpečnostný prvok absorbujúci energiu nárazu.

Mimoriadne priestranná sedačka vyplnená pamäťovou penou zabezpečuje dieťaťu maximálne pohodlné sedenie. Vďaka plynulo nastaviteľnej výške opierky hlavy autosedačka rastie s vaším dieťaťom. Nastavenie opierky hlavy vykonáte ľahko s pomocou tlačidla na zadnej strane opierky.

Dieťa je v autosedačke MaxSpace pripútané 3-bodovým bezpečnostným pásom automobilu. Poťah bezpečnostného pásu Belt Cover prispieva k väčšiemu pohodliu a lepšej ochrane dieťaťa v autosedačke. Vodič pásu integrovaný do opierky hlavy zabezpečuje optimálne vedenie pásu podľa výšky dieťaťa. Dva vodiče brušného pásu zaisťujú správnu polohu tejto časti pásu.

Pre pohodlnejšie spanie dieťaťa na cestách autosedačka ponúka možnosť nastavenia jemného náklonu.

Poťah autosedačky je vyrobený z kvalitnej mäkkej tkaniny, šetrnej k pokožke dieťaťa a napriek tomu odolnej. Poťahy všetkých autsedaček Avionaut spĺňajú normy Oeko-tex štandard 100, potvrdzujúcej, že poťahy neobsahujú zdraviu škodlivé látky. Poťah je možné prať v práčke.

Autosedačky Avionaut sú testované a certifikované v mnohých európskych výskumných inštitúciách pre záruku vysokej bezpečnosti a komfortu pri cestovaní. Autosedačka MaxSpace je v súlade s homologáciou i-Size. Vysokú bezpečnostnú triedu zaisťuje optimálna kombinácia EPP, PP, PA a pamäťovej peny, ktoré absorbujú preťaženia v prípade nárazu. Inovatívny materiál EPP sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči fyzikálnym a chemickým faktorom. Vynikajúce parametre pevnosti robí tento materiál ideálny pre konštrukciu autosedačiek, pretože sa nedeformuje ani pri vysokých zaťaženiach spôsobených kolízií.

Autosedačka je kompletne vyrábaná v Európe pre maximálnu kontrolu nad výrobou a použitými materiálmi.

Rozmery: 63 x 45 x 51 cm

 VIDEA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: