• 1 z 5
 

BEBETTO - Rainbow 2021, col. 05

Neohodnotené
 
Dostupnosť Nie je skladom
Môžeme doručiť do
13.8.2024
€239
   
Kód tovaru 11343 - 05
Značka BEBETTO
Kategória BEBETTO
Doprava zdarma od 79 €
Doprava zdarma od 79 €
Servis
Servis
servis@babybabo.sk
x , instagram
 

BEBETTO - RAINBOW

Popis produktu:

Najnovšia verzia Rainbow
Hľadáte ľahký a praktický kočík? Rainbow je pre vás vynikajúcou ponukou. Atraktívny dizajn, široká škála nastavení, tlmená konštrukcia a pohodlná manipulácia z neho robia kočík, ktorý spríjemní každú prechádzku s Vaším dieťaťom.

Pohodlie pre vás a vaše dieťa

Veľkou výhodou kočíka Rainbow je široká paleta regulácie. Predĺžená strieška chráni dieťa pred vetrom alebo slnkom. Sieťovina na strieške nielenže zlepšuje cirkuláciu vzduchu, ale umožňuje aj mať dieťa pod kontrolou. Nastaviteľné operadlo umožňuje dieťa umiestniť do pohodlnej polohy - dve polohy sú vhodné pre deti do 6 mesiacov. Nastaviteľné pásy zaisťujú bezpečnosť dieťaťa a odnímateľné mádlo poskytuje pohodlnú oporu pre ruky dieťaťa. 
 
 
 
 
Pohodlná konštrukcia

Veľkou výhodou kočíka Rainbow je jeho dizajn. Zadné aj bočné tlmiče sú nastaviteľné a dajú sa nastaviť v mäkkom alebo tvrdom režime. Kolesá Flexy Wheels nepotrebujú nafukovať, ale zároveň sú elastické a umožňujú pohodlnú jazdu kočíka. Ľahký dizajn a pohodlné zloženie na kompaktnú veľkosť robia kočík ideálnym napríklad pri cestovaní. Konštrukcie sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach - čiernej a striebornej.
 
 
 
 
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: