• 1 z 7
 

RECARO - KIO i-Size 2022, Prime Silent Grey

Neohodnotené
 
Dostupnosť Nie je skladom
ISOfix Báza
Môžeme doručiť do
13.8.2024
€279
   
Kód tovaru 10051 - PRIME SILENT GREY
Kategória Autosedačky 9 - 18 kg
Doprava zdarma od 79 €
Doprava zdarma od 79 €
Servis
Servis
servis@babybabo.sk
x , instagram
 

RECARO KIO I-SIZE AUTOSEDAČKA

Bezpečný priateľ na cestách.

Čo môže byť krajšie, ako vonku s otcom zbierať ovocie a potom príjemne vkĺznuť do autosedačky? Vďaka inteligentným otvorom vo vonkajšej konštrukcii a vložkám zo sieťoviny v poťahu sedadla majú malí nezbedníci maximálny komfort vďaka optimálnej cirkulácii vzduchu. Mama a otec si môžu tiež vydýchnuť, pretože protismerný zádržný systém Kio je bezpečne na jedno kliknutie nainštalovaný v príslušnej základni Avan / Kio Base na zadnom sedadle. A najlepšie zo všetkého je, že základňu Avan / Kio Base bolo doteraz už možné používať s dojčenskou škrupinkovou sedačkou Avan.

60 – 105 CM | 3 MESIACE – 4 ROKY | MAX. 18 KG

 Použitie autosedačky Kio i-Size je možné len spolu s novou Recaro Avan/Kio i-Size isofixovou základňou.

BEZPEČNÉ ARGUMENTY PRE KAŽDÚ JAZDU

Systém 5-bodového pásu

Intuitívne a centrálne nastavenie pásu pomocou vedenia pásu HERO podporuje bezpečné a jednoduché zaistenie dieťaťa pásom

Patentovaný systém popruhov HERO

Jednotka ramenných vypchávok, ramenných popruhov a opierky hlavy zamedzuje prekrúteniu a skĺznutiu popruhov a uľahčuje bezpečné a jednoduché zaistenie popruhmi

Pena sedadla

Perfektne sa prispôsobí tvaru tela Vášho dieťaťa a ponúka maximálne pohodlie

Pamäťová pena v opierke hlavy

Pohodlná pre dieťa a tiež obzvlášť tlmiaca nárazy a otrasy

Škrupinová konštrukcia absorbujúca energiu

V prípade nárazu sa energia vedie do škrupinkovej konštrukcie sedačky a tam sa absorbuje

Potiahnuté jazyky popruhov

Znižujú zahrievanie v lete - citlivá detská pokožka sa tak neporaní

Intuitívna obsluha

Všetky dôležité funkcie je možné ovládať intuitívne a iba jednou rukou

Ergonomický dizajn

Ploché bočnice umožňujú rodičom ergonomické vloženie dieťaťa

Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s integrovaným vedením pásu

Poskytuje jednoduché, individuálne prispôsobenie rastúcemu dieťaťu a podporuje ergonomické sedenie

Modulárny systém

So základňou Avan / Kio Base je dojčenská škrupinková sedačka Avan v aute nainštalovaná jediným kliknutím. To rodičom v rýchlom rodinnom živote uľahčuje jej upevnenie a vďaka indikátorom, ktoré znázorňujú správnu inštaláciu, zvyšuje bezpečnosť. Ak je dieťa väčšie, môže sa Avan / Kio Base používať s protismerným zádržným systémom Kio až do veku asi 4 rokov. Pre dlhotrvajúcu radosť a veľa krásnych ciest a výletov.

i-Size

Preprava proti smeru jazdy, optimalizovaná ochrana pri bočných nárazoch a intuitívna inštalácia ISOFIX ponúkajú malým cestujúcim na zadných sedadlách maximálnu bezpečnosť. Pri orientácii proti smeru jazdy sa v prípade čelnej zrážky sily rozložia po celom tele, čím sú chránené citlivé oblasti hlavy a krku. Detská sedačka spĺňa najnovšie a najvyššie bezpečnostné štandardy podľa normy UN R129

Cirkulácia vzduchu

Čerstvý vzduch zaisťuje dobrú náladu. Preto inteligentné otvory na vonkajšej konštrukcii a vložky zo sieťoviny v poťahu sedadla zabezpečujú rovnomernú cirkuláciu vzduchu. Viac pohodlia nie je možné. Či už rýchlo k starej mame alebo na letnú dovolenku s celou rodinou - takto zostávajú deti v dobrej nálade. Nezáleží na tom, ako dlho cesta trvá.

Advanced Side Protection (ASP)

Integrované chrániče je možné na strane dverí rýchlo a ľahko vyklopiť. Pri možnom bočnom náraze absorbéry energie znižujú sily, ktoré by mohli pôsobiť na dieťa. Kombinácia detskej škrupinky, konštrukcie sedadla a bočných krídel poskytuje ochranu proti bočnému nárazu trojnásobne. V každom aute.

Inteligentná zámka popruhu

Jednoduché a bezpečné zaistenie popruhom vďaka inteligentnej zámke popruhu: pri vyberaní dieťaťa sa zámka popruhu preklopí dopredu a aj tam zostane. Dieťa teda pri vkladaní do sedačky nie je posadené na zámku a rodičia môžu potomka bezpečne, pohodlne a časovo úsporne zaistiť v sedačke.

 Nastavenie polohovania jednou rukou

Protismerný zádržný systém Kio disponuje pri orientácii vpred ako aj vzad tromi polohami. Poloha na ležanie je veľmi plochá a umožňuje malým objaviteľom najkrajšie prestávky na snívanie. Rodičia ocenia predovšetkým intuitívnu a jednoduchú obsluhu jednou rukou. To uľahčí jazdu všetkým.

TECHNICKÉ PODROBNOSTI

Schválenie: UN R129/03 (i-Size)

Vonkajšie rozmery (Š / H / V): 44 / 46 / 59 – 65 cm

Hmotnosť: 7,8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: