• 1 z 7
 

Recaro Monza Nova 2 Prime SeatFix 2022, silente grey

Neohodnotené
 
Dostupnosť Nie je skladom
Môžeme doručiť do
22.8.2024
Bežná cena €219
Ušetríte €40 (–18 %)
€179
   
Kód tovaru 002 - SILENTE GREY
Značka RECARO
Kategória Autosedačky 15 - 36 kg
Doprava zdarma od 79 €
Doprava zdarma od 79 €
Servis
Servis
servis@babybabo.sk
x , instagram
 

 

RECARO MONZA NOVA 2 SEATFIX AUTOSEDAČKA

ISOFIX
Ešte viac bezpečnosti pre našich malých.

Etablovaná autosedačka RECARO Monza bola rozšírená o dodatočné nárazové vypchávky a výstužná penou v oblasti panvy a hlavy, takže s novou autosedačkou RECARO Monza Nova 2 bolo možné ešte viac znížiť zaťaženie dieťaťa. 
Dodatočné nárazové vypchávky na rozdelenie zaťaženia v novej autosedačke RECARO Monza Nova 2 , výstužná pena v oblasti panvy a hlavy a postranné nárazové lamely s funkciou odvetrávania, ktoré v prípade nárazu pôsobia ako absorbéry energie, zaisťujú, že zaťaženia pôsobiace na dieťa v prípade nárazu sú ešte viac redukované. 

Fixné opierky rúk ponúkajú dodatočnú ochranu proti nárazu z boku v oblasti panvy. Plynule do hĺbky nastaviteľná opierka hlavy zaisťuje bezpečnú polohu pri spánku, pretože hlava spiaceho dieťaťa nepadá dopredu a neopúšťa tak chránenú oblasť. Cez integrované reproduktory RECARO SOUND SYSTEM môže dieťa počúvať svoj vlastný audioprogram a v praktickom vrecku na sedačke je možné uložiť MP3-prehrávač.


Sedačka RECARO Monza NOVA  2 Seatfix  je vhodná pre deti vo veku od 3 1/2 do 12 rokov (od 15 do 36 kg), keď dieťa prechádza na 3-bodový bezpečnostný pás vozidla. 

Ukotvenie pomocou Isofix

Rozmer: d/š/v: 45x56x67-86cm
Hmotnosť: cca. 6,8 kg
ECE 44/04 skupina II-III 15-36 kg

 monzanova2sf_oemtc monzanova2sf_adac

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: